Kompletne rozwiązania sprzętowe i programowe dla domu, firmy lub szkoły

Redakcja

2 marca, 2024
język oprogramowania oferuje najlepsze oprogramowanie komputerowe dla szkół, bibliotek, rodziców i tych osób, którzy muszą utrzymać swoją pracę i życie w kontakcie. Z wieloletnim doświadczeniem w branży oprogramowania komputerowegojęzyk oprogramowania ma idealne rozwiązanie dla Twojej szkoły, biblioteki lub potrzeb rodziny. Od usług dla uczniów po oprogramowanie dla opiekunów internetowych i bibliotekarzy, jest tu wszystko, czego potrzebujesz. Sprzedawane oprogramowanie:
  • Program do obsługi bibliotek. Pracujesz nad książkami, a one są twoim życiem. Możesz stracić koncentrację w procesie wyszukiwania lub nie możesz znaleźć książek. Teraz możesz tworzyć katalogi z zawartością od A do Z. Znajdź to, czego chcesz i tylko to, czego potrzebujesz. Za pomocą katalogów możesz łatwo umieścić zawartość swoich książek w tabeli szczegółów. Możesz także zaoszczędzić czas i pozbyć się żmudnego procesu wyszukiwania. W tym programie możesz tworzyć, wyświetlać i przechowywać książki oraz inne informacje podobne do książek. Pozwala to uporządkować wiedzę, znaleźć informacje na określony temat, np. nazwisko autora lub tytuł książki. Posiada wszelkiego rodzaju funkcje, które pomogą Ci uporządkować informacje. Umożliwia tworzenie schematów ułatwiających szybki dostęp do dużych zbiorów informacji.
  • Opiekun ucznia w internecie. To narzędzie pomagające nauczycielom śledzić i monitorować aktywność swoich uczniów w Internecie. Dzięki temu narzędziu można łatwo sprawdzić, w jaki sposób uczniowie korzystają z Internetu i dokonać niezbędnych zmian w ich zachowaniu w sieci. Można też sprawdzić, które strony są najczęściej odwiedzane, jakie słowa lub frazy są wpisywane w pasku wyszukiwania oraz jak długo każda strona jest przeglądana przez ucznia.
  • Opiekun dziecka w Internecie to oprogramowanie komputerowe produkowane przez firmę, która zapewnia uczniom niezbędne narzędzia do utrzymania ich bezpieczeństwa online i dobrego samopoczucia na pierwszym miejscu. Jest on zaprojektowany, aby pomóc rodzicom zapewnić stały nadzór nad dziećmi, gdy są one online, jak również uczyć dzieci o prywatności i bezpieczeństwa online.

Polecane: