Werjse programu BIBLOS       

Istnieją trzy wersje programu BIBLOS. Wersje różnią się liczbą książek, które można zapisać w bazie danych, rozwiązaniami technicznymi oraz ceną.
 

Home

Najtańsza wersja - obsługująca do 10 tysięcy książek pracująca na jednym stanowisku (komputerze). Przeznaczona dla użytkowników indywidualnych. W stosunku do wersji Standard została pozbawiona takich funkcji jak: dostęp chroniony hasłem, skontrum, rejestr ubytków, rejestr przychodów, obsługa ksiąg inwentarzowych, moduł czytelni, automatyczna promocja uczniów, eksport do formatu MARC21
 

Standard

Wersja przeznaczona dla klientów instytucjonalnych. Obsługuje do 10 tysięcy książek pracująca na jednym stanowisku (komputerze). Liczba 10 tys. obejmuje wszystkie wpisy - w tabeli książek, bez względu czy są to rzeczywiście książki czy inne jednostki (kasety, zeszyty itp.) Natomiast ograniczeniu nie podlega liczba użytkowników, kart bibliotecznych, wpisów do archiwum itp.
 

Pro

Wersja Pro obsługuje nieograniczoną liczbę książek i pracuje na jednym stanowisku.
 

Sieciowa (CS)

Najbardziej rozbudowana wersja - obsługuje nieograniczoną liczbę książek i pracuje w sieci w architekturze Client/Server. Wersja ta zawiera program udostępniany dla czytelników za pomocą którego mogą przeglądać bazę danych. Mogą wyszukiwać książki i sprawdzać czy są one przez kogoś wypożyczone. Wersja sieciowa dzieli się na 3 podgrupy - obsługujące różną ilość stanowisk (komputerów): do 5, do 10 i do 20 stanowisk. 

 

 

strona główna produkty kontakt o firmie pomoc techniczna

Copyright © 2000 Jeżyk Software. Wszystkie prawa zastrzeżone.